O firmie

Logolingua działa na rynku usług logopedycznych i edukacyjnych od 2005 roku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucje. Główna działalność to usługi logopedyczne świadczone w placówkach oświatowych, opiekuńczych i NZOZ. Od 2008 roku oferta została poszerzona o szkolenia przeznaczone dla instytucji oraz osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy!

Obszary działalności

Terapia indywidualna osób z zaburzeniami komunikacji o różnej etiologii, dysleksją, problemami w nauce, zaburzeniami zachowania. Terapia prowadzona jest w przedszkolach, punktach opieki, gabinecie, domach prywatnych, placówkach medycznych.

Szkolenia dla osób chcących podnosić jakość swojej pracy terapeutycznej, zainteresowanych zagadnieniami pedagogiki i psychologii, chcącymi doskonalić warsztat pracy oraz wymienić się doświadczeniami w gronie specjalistów.

Doradztwo oraz sprzedaż pomocy edukacyjnych dla pacjentów, terapeutów, instytucji. Możliwa dostawa do instytucji/domu klienta.

Szkoła dla rodziców małych dzieci - Pięć spotkań ze specjalistami (dietetyk, logopeda, psycholog, fizjoterapeuta, ratownik medyczny) raz w tygodniu.